Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon MX700-as nyomtatóm van....

Canon MX700-as nyomtatóm van. Eddig mindig utángyártott patront vettem bele, jól működött. Most a fekete színt nem nyomtatja! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Canon MX700-as nyomtatóm van már több éve. Eddig mindig utángyártott, chippel ellátott patront cseréltem benne. Eddig jól ment, most a fekete színt nem nyomtatja.


A többi szín működik. Csináltam vele automatán, fúvókatisztítást és fokozott tisztítást is, de fekete színt egyáltalán nem nyomtat vagy pedig nagyon halványan.


Az eredeti fekete patron ehhez, 4500 Ft, nem merek venni olyat sem, mert ki tudja, ha beletenném lehet azzal sem nyomtatna feketét! Vagy igen??


Ki tudja a választ? Ki ért ehhez? Elromlott a nyomtatóm vagy elég ha veszek eredeti fekete patront bele?


HELP?



2014. ápr. 23. 10:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!