Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Matsonic MS9118E van egy...

Matsonic MS9118E van egy ilyen alaplapom ebbe tudnék rakni 2gHz procit?

Figyelt kérdés

Most jelenleg pentium 4 1,7gHz proci van a gépbe de ha lehet vennék bele 2gHz-t de nem tudom h lehet e bele egyáltalán kapni. Win 7-et szeretnék rá rakni xp-t lecserélni anyuméké a gép csak szinte netezésre van használva. De az xp-t hallottam h már nem frissitik és ez matt szeretnék új oprendszert. Csak 2gHz proci jobb lenne hozzá. Ha lehet bele tenni 2 gHz akkor légyszi írjátok meg a pontos típust is.

Köszönöm a segítséget!


2014. ápr. 22. 17:57
 1/4 Lajtai László ***** válasza:
Lehet cserélni 2 ghz ra sőt még nagyobbra is. Csak nincs sok értelme, nem lesz sokkal gyorsabb. Én hagynám az xp-t.
2014. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak attól felek h bekapja a gép az xp vírust mert egy rokon gépe már benyelte és nem tudott belépni a rendszerbe amiatt gondoltam ám én is rizikosnak tartom a win7,de ugye az xp meg nincs már frissites
2014. ápr. 22. 19:03
 3/4 Lajtai László ***** válasza:

Az xp-re nincs frissítés de a vírusírtóra igen. Itt vannak a procik amik közül válogathatsz. A lényeg hogy socket 478 legyen és Front Side Bus 400. A listában ezeket keresd.

[link]

2014. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. ápr. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!