Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani videókártyát?

Tudnátok ajánlani videókártyát?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Nvidia 9600 Gt-t cserélnék, de nem tudom mire lenne érdemes. Egy gigabyte 2x2 GHz, 8 GB ddr3-ram mellé keresnék videókártyát, (pontos configot csak délután tudok írni) játék céljából. Árat nem szabtam meg (relatíve nem számít), így ha tudnátok olcsóbb és drágább kártyákat felsorolni, alátámasztva érvekkel, megköszönném :)


Illetve sokan szídják az AMD-t és fordítva az Nvidiát. Ez csak a két rajongótábor közötti civakodás, vagy tényleg van amiben az egyik rosszabb/jobb mint a másik?


2014. ápr. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
olcsóbb:r7 260x,kicsit drágább:r9 280x,Drága:r9 290x.
2014. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nvidia gtx 750 v 650-t láttam olcsóbb kategóriában, azok felejtősek?
2014. ápr. 22. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
650 felejtős a 750 meg inkább akkor legyen 750ti de ez csak ha számít a fogyasztás (mármint a 750 mert a 650 sokat eszik) amugy amit az első írt teljesen jó
2014. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ nektek, ment a zöld ikon. Abban tudnátok még segíteni hogy konkrétan mi a különbség van ha Asus, Gigabyte, vagy pl MSI a gyártó? Vagy ezt alaplap függően kell venni?
2014. ápr. 22. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nem alaplap függő, igazából hűtésben ilyen dolgokban szokott különbség lenni. De tényleg ebből igazán csak a hűtést érdemes figyelni szerintem.
2014. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!