Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan ps2 emulátor aminek...

Van olyan ps2 emulátor aminek jó a 32mb-os videókártya 384mb ram és intel celeron proci?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs.
2009. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz a választ de azért még reménykedem hogy valaki segít
2009. dec. 22. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki nem tud segíteni olyanban ami nem létezik, de azért hajrá ;).
2009. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igaz sajnos, de talán valaki talál egy honlapot ami jó lessz
2009. dec. 23. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
ilyen gyenge gépre nincsen jó emulátor, az erősebb gépeken is (tényleg erős, viszi a gta 4-et is) szaggatnak a játékok vele
2009. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs ilyen gépre emulátor, mert a PS2-nek eleve lényegesen nagyobb a teljesítménye. És a PS2-re készült játékok nem állíthatók. Tehát látnál egy aranyos diavetítést a játékból, ha véletlen elindulna egy játék.
2009. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hintalow ***** válasza:

Szia induljunk ki abból, hogy egy ps2-nek mint konzolnak, az általad leirt konfignál erősebbek a hardwerei. Ahhoz hogy emuláljunk egy ps2-őt asztali gépen, tehát legalább egy hasonló képességű konfog kellene, és ehhez még hozzájön az, hogy maga az emuláció is rengeteg erőforrás emészt fel a háttérben.

Jelenleg a mostani, jónak számító gépeken sem futtathatók mindig élvezhetően a játékok, így sajna ez reménytelen.

Én egyszer kíváncsiságból elkezdtem otthon próbálgatni (Abit IS7 alaplap, Intel Pentium 3.0Ghz proci, 1Gb ram, Radeon X800GTO 512Mb Vga) De az eredmény siralmas volt, ha valamit sikerült is elindítanom, még ott sem tudtam eltalálni sem egy ellenfelet, annyira szaggatott.

2009. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat de egyébként gondoltam hogy nagy a gépigénye csak hátha valami összejön mert a számitógépen álítólag sokkal szebb a grafika mint 1 ps2-n
2009. dec. 26. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát Minimum egy e2180 Megy egy 8600Gt.Ez kell Neki szerintem.De itt is be kell Konfigurállni hogy Normálisan Müködjön.
2010. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!