Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak játékra Win7 64bit vagy...

Csak játékra Win7 64bit vagy win8 64 bit? Csak és kizárólag gémelésre használom a gépet .

Figyelt kérdés
Nagy gémerek , hozzáértők szerintetek hosszútávra win7 64 bit vagy win8 64bit érné meg ????

2014. ápr. 21. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
jelenleg windows 7 kompatibilitás ügyében rendesen lenyomja a 8ast, és ez egy-két éven belül nem is fog változna, addigra meg úgyis jön a következő újratelepítés. Aztán majd nyilván elkezdenek jönni a 8-asra az új játékok, de ha megjelenik a 9-es és a 7-eshez elsz hasonló, a 7esek mind a 9est fogják választani, és nyilván nem fognak elvéteni a stúdiókban olyan hibát, hogy a gamerek által leggyakrabban használt windowsra (7) nem teszik futtathatóvá a játékukat. Egyértelmű 7.
2014. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan az de én a 7-et ajánlom mert az strapabíróbb.
2014. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2014. ápr. 21. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Ez olyan szép és jó(már ha a varázs gömbödnek hinni lehet), de valami konkrét példák ahol a "nagy stúdiók nem támogatják"?

én jelenleg 8.1 alatt a Gothic 1-et gond nélkül használom, de megy a Kotor 1 és még jó pár olyan játék amikor még hírben se volt a win 7.


Én meg azt mondom ha teheted próbáld ki mind a két rendszert és dönts neked melyik a szimpatikusabb(mert igen, van pár olyan elvetemült aki jobban kedveli a 8-at). Játék terén még nem halottam nagyon win 8 botrányról.

2014. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
viszi agothic 1 et ? o.O az nemsemmi :D akkor arra kérnék mindekit ,h ha lehet sok választ küldjetek mer most megint meginogtam
2014. ápr. 21. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű lesz választani szerintem. A win 8 kezelő felülete lényegesen átalakult. Valahogy próbáld ki. Ez ilyen döntően tud hatni, ha nem teszik egyértelmű, hogy hagyod.

Meg gondolom azt mondani se kell, hogy a géped hardvereinél ellenőrizd, hogy 8.1 alatt megvan a megfelelő támogatás.

2014. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból én a win7-et ajánlanám. nekem megvolt a legelső win8, hát nem ájultam el tőle de lehet csak azért mert a 7-et megszoktam. 1. kezdőképernyőt ahogy tudtam letiltottam mert idegesítő volt számomra 2. start menü?!?!?!

3. egy kicsit több ramot eszik :) ja és egyszer kinyirta saját magát. nem tudom hogy de sikerült neki XD

2014. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!