Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati mobility radeon hd 4500...

Isten Keze kérdése:

Ati mobility radeon hd 4500 series hogy vinné a battlefield 4 et?

Figyelt kérdés

pl ultrág, high grafon, milyen élsimításon, stb.

(ja proci 2 magos)



2014. ápr. 20. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom előttem szólóhoz, egy ilyen kipróbálásnál szerintem nem bűn a warez. Ha meg jól megy és tetszik megveszed.
2014. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem bűn a warez csak illegális. Nem hinném hogy jó fényt vetne a gyakorikerdesekre ha illegális warez oldalt javasolnál bárkinek 55% os.
2014. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon benne lehetek a begyedben. Kívánom én legyek legnagyobb gondja az életednek, komolyan(viszont kérdezem én, minden kis szoftver amit használsz ingyenes és/vagy eredeti?).

A warez meg mint lehetőség állt fenn, tudtommal kikötés nincs arra, hogy hsz szinten említve se lehet. Innentől minden a felhasználó döntése(mert minek vegyen meg valamit kb 10K-ba ha a végén használni se tudja még?)

2014. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Nekem semmi bajom veled csak zavaró ha valaki nagyképű. A Beta teszteket azért vannak hogy ki tudd próbálni a gépeden mielőtt meg vennéd a 10 ezres játékot. Ezért nem kell illegálisan letölteni.


[link]

2014. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én nagyképűségemre egy szava se legyen olyannak aki szinte csak személyeskedik és jobban ismer engem ennyiből mint én magam.


A bétára meg annyit, hogy az béta. Hemzseghet a hibáktól, volt rá példa. Aztán meg a béta csak korlátolt ideig él. Mint írja is az oldal már nem. Ha arról lecsúszott akkor most mit ér a bétával? Semmit.

2014. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

- Ezen a gépen nem fogsz szaggatás nélkül játszani.

- A béta nem gépigény felmérésre való, hanem a játék hibáinak a javítására. Többnyire még optimalizálva sincsenek.

2014. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Danivok111 válasza:
Gépigény.hu
2014. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!