Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GForce 210 (512 MB)...

NVidia GForce 210 (512 MB) vagy Integrated Intel Graphics Media Accelerator 965?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy Dell Optiplex 745-ös számítógépem, és alapból volt benne egy 3D gyorsító. De gondoltam ez nem lesz elég, hiszen szeretek játszani, szóval vettem egy 512 megás gforce 210-est. De ez a kártya elég nagy csalódás, mit ne mondjak... szóval a kérdésem az lenne, hogy melyiket használjam a kettő közül addig, amíg nem szerzek egy normális videó kártyát?


Leginkább a CS:GO-val szoktam játszani meg a Call of Duty sorozattal a BO2-vel bezárólag.


Ha esetleg a gyorsítót javasoljátok, akkor még arra lennék kíváncsi, hogy a kártyát ki kell venni a gépből vagy maradhat? Nem fog zavarni? Esetleg mit kell tennem, hogy olyan legyen, mintha bent se lenne?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 20. 12:29
 1/2 BM-Striker ***** válasza:
A gt210 jobb, főleg jobb driver támogatás miatt.
2014. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem értek annyira videó kártyákhoz, de a gt210 az olyan, amilyen nekem van?
2014. ápr. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!