Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekről a nyomtatókról mit...

Ezekről a nyomtatókról mit gondoltok? Akinek ilyen van, annak sok baja van vele? Vagy tudtok ajánlani olyat amilyenre gondolok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Canon PIXMA iP2600 HP Deskjet D2600, vagy olyan kéne ami jól nyomtat, nem drága, nem romlik el hamar, a patron se drága és nem spórolják ki belőle a tintát.
2009. dec. 22. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem pontosan ezt a típust, de szerintem általánosságban úgy van, hogy jól nyomtatnak és nem is lassan, még fényképet is elég szépen. Nekem Epson van. A gyári tintapatron ára sokszor ha az összeset cseréled, a nyomtató ára majdnem. De lehet kapni után gyártottat pl. az Epsonhoz 900Ft/db és 4 kell bell (3600). Az a gáz hogy a fekete sokkal hamarabb elfogy, elsőre kifogyott az eredeti fekete, rendeltem hozzá 1 után gyártott feketét, elfogadta nyomtatott vele. Utána megint kifogyott, a fekete rendeltem, nem fogadta el. Ki kellett cserélni az összest. Erre az lehet megoldás, ha tud a nyomtató ilyet, szokta kérdezni: "fogyóban van a fekete kikeverje e a többi színből?" akkor keverje ki. Ha négy után gyártottat kicseréled egyszerre, annak működnie kellene. Azt nem tudom megmondani hány lapot nyomtattam ki de nem túl sokat. Ha nem nyomtatsz sokat, akkor megéri, nem kell szaladgálni máshová kinyomtatni valamit. És az után gyártott patronok minősége is elfogadható, akár fényképnél is. Arra kell még ezeknél figyelni, hogy ne álljon sokáig úgy hogy nem nyomtat semmit.
2009. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem lehet rossz, hallottam már olyanokat az Epsonról és az összes utángyártott tintáról... De te melyik típusú Epsont használod? Honnan rendeled a tintát és melyiket? Mennyi ideje van meg a nyomtató?
2009. dec. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!