Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8-10 ezerért milyen videókárty...

8-10 ezerért milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Most van egy x1650 pro a gépemben, a Wot min grafikán eldöcög rajta.

A tesóméba egy hd 4650 es van 1024x768 ban elfut rajta full graf. on.Én majd egy 7770 est akarok, de mivel nem tudom kivárni már hogy legyen nyári munka így akarok eggyet venni. Én egy hd 4850 esre gondoltam, hiszen a tesztekből ítélve nagyjából dupla fpst lehet vele elérni.


Szívesen fogadnék ötleteket stb.

Ui: használtban gondolkozom, ami a lényeg, hogy legyen rá garancía.



2014. ápr. 19. 09:58
 1/2 arthy válasza:
100%

Mehet a HD 4850 es is, de én mondanák jobbat is neked. Nem tudom, ha belefér az árba, de az Nvidia GTX 750 TI nagyon jó, és viszonylag olcsó videókártya. AMD-ben pedig az R9 270X is.

Ne ölj meg ha nem fér az árkorlátaidba, nem vagyok tisztába a forinttal, hisz Kolozsvári vagyok.

2014. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, megnézem mindkettőt.


Igazából nem nagyon kapok pénzt, keresni is alig tudok, viszont ha lesz nyári munka(diákmunka) akkor nagyjából 50-70 ezret tudok összeszedni, viszont már egy rendes monitort is szeretnék. Idén tudok elősször munkát válallni, és nem tudok várni éveket egy gépre, főleg hogy eddig is szar gépem volt. Remélem érted, szóval pl a 4650 el a crsys 2 őt medium grafikán kivittem, de most újra a sz@r vidikártyával megőrülök nyárig. Eredetileg egy hd 7850-7870 est akartam, csak aztán inkább egy telefont vettem amiről most is írok.

2014. ápr. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!