Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül melyik videokártya...

Ezek közül melyik videokártya a jobb?

Figyelt kérdés
[link] Melyiket ajánlanátok? (lécci csak az első oldalt nézzétek, kb 9-10 ezerig!) Am egy HP Compaq DC7100-as gépem van, ahhoz kéne egy videokártya.

2014. ápr. 18. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ha filmnézésre akarod meg internetre akkor bármelyiket válaszhatód szinte tök mind1. játszani ezekkel max 5-6 éves játékokkal lehet rendesen illetve 2-3 évesekkel amik kisebb gépigényűek.
2014. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és honnan tudom majd hogy bele tudom-e tenni a gépbe? nem tudom hogy nekem ddr2, vagy ddr3 csatim van
2014. ápr. 18. 11:45
 3/8 A kérdező kommentje:
és mit számít hogy a videokártya 32 vagy 64 bites? (az én gépem 32 bites, akkor 32 bites kártya kell?)
2014. ápr. 18. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb.

2014. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ez is 64 bites
2014. ápr. 18. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a sávszélesség, mehet a 32 bites proci mellé.
2014. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező ha ennyire nem értesz hozzá akkor ne keverd a szezont a fazonnal. az hogy az op rendszer hány bittes a videó kártyának köze nincsen hozzá !!!. a processzor -tól fűgg hogy hány bittes rendszert kezel . de elárulom már vagy 8 éve ha nem több minden proci kezeli a 64 bittes rendszert. na meg ez attól is függ mennyi a memóriád . 64 bittes rendszert csak akkor rakj fel ha meg van a 4 gb .
2014. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és honnan tudom majd hogy bele tudom-e tenni a gépbe? nem tudom hogy nekem ddr2, vagy ddr3 csatim van"


ennél nagyobb butaságot sem írhattál volna. ha van pci-e csatlakozás az alaplapon akkor megy ! ha csak agp -van akkor eleve bele sem tudod tenni ! az hogy ddr2-ddr3 ez csak ramnál számít... tényleg nagyon kevered a dolgokat fogalmad sincs arról hogy mi hogyan működik - mi kompatibilis mivel. ennyi tudással nem is tartanék pc-t!

2014. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!