Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémám hogy van egy Fujitsu...

Problémám hogy van egy Fujitsu SIEMENS scaleo 600-as gépem és elöl van neki egy audió kiminet és egy micro phone kimenet és nem müködik mié lehet ez?

Figyelt kérdés
már kiprobáltam mindent de nemtom hogy mié nemtudom használni ?
2014. ápr. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs bekötve az alaplapra/hangkártyára, csak lóg a kábel belül a levegőben. Szedd szét a gépet, és kösd be.


Ha nem integrált hangkártyád van, hanem "rendes", akkor arra kell bekötni, nem az alaplapra. (Ez is lehet a hiba oka, ha hangkártyát használsz, közben meg az alaplapra van rádugva.)

2014. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké megnézem de nekem külön hang kártya van bekötve nem az alap lapit használom
2014. ápr. 17. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor arra dugd rá a csatlakozót, ami az előlapi jackekből jövő kábel végén van. Ha esetleg nincs megfelelő hely a hangkártyán, amire rá lehet dugni, akkor sajna így jártál.
2014. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sikerült megoldanom kivetem a hang kártyát és már müködöt is :)
2014. ápr. 21. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!