Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Radeon R7...

Viktor Mészáros kérdése:

Mi a véleményetek a Radeon R7 260x-ről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ebben a kariban gondolkozom mivel még elérhető áron van és jók az adatai(a gigabyte 2gb OC kiadását szemeltem ki ami alapból tuningolva jön le a szalagról)mint például a ram órajele 6500 MHz a grafikus cpu órajele pedig 1180 MHz viszont 128 bites. Megfelelő lenne-e ez a videókártya olyan játékhoz mint pl.: Titanfall NFS Rivals Call of Duty Ghosts.

Ami most a gépben van leírom hátha segítek vele vmit.

Proci: AMD Athlon II X4 630 @ 2.8 GHz

RAM: Kingmax 4 GB DDR2(2x2 gb egyik 1066 a másik 800 MHz)

Mostani GPU: Gigabyte Geforce GT630 2 GB-s kiadás(tudom hogy egy forintot nem ér XD )



2014. ápr. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbe hiába veszel erősebbet, ha a proci nem fogja kihajtani.
2014. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi az ár amennyiért nézted, de feleslegesen költesz a 2gb-ra mert nem fogja kihasználni a v.kártya soha, ez által teljesen felesleges! 1gb-osba vegyed vagy vegyél egy 7850-et 1gb-osba , de amúgy a r7 260x is jó
2014. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat mindkettőtöknek. 2.-nak üzenem h gondolkoztam a 7850-ben de sajnos azt nem tudom megengedni magamnak :/ viszont az 1gb-os r7 260x még pont belefér és még valami azzal nincs gond h a ramom DDR2-es ? Otthon vagyok a témában de kicsit bizonytalan vagyok :/
2014. ápr. 16. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A ramnak semmi köze a videokártya memóriájához (a vram-hoz), szóval ez nem lesz gond. Egyébként én is tervezek venni ilyen kártyát.
2014. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :) Én úgy döntöttem hogy hd 7850-re spórolok a memória interfész miatt mivel az 256 bites
2014. ápr. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!