Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? A monitorom...

Mit tegyek? A monitorom "borsózik". Hertzet állítotam de nem megy (bővebben leírásban). És? Mert muszály > (?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja vettem egy monitort. Természetesen LCD. A pontos típusát nem tudom, de a márkája Samsung. A boltban nagyon szépen, tisztán működött. Hazahoztam, D-sub bemenet van a monitoron és a gépen is szval azzal beköttem, a kábel vadonat új, azzal nincs gond. Áramkábel nem nagyon hathat rá. Az használt mivel az új kotyogott és kicsit erőteljesebben leültem és kiesett ezért bármikor megölhette volna a monitort és nem igen ruházok be újra.

Az a problémám hogy borsózik a kép, tehát ez olyan mint amikor a TV-n nem a legtisztább a kép. Elég szemrontó, ezért meg szeretném oldani.

Próbáltam a "refresh rate"-t átállítani magasabb értékre de semmi.. 85Hz felett viszont már azt jelzi a monitor hogy nincs jel.

Ezért szerintem nem ez a probléma kulcsa. Jelenleg más D-sub kábelem nincsen, mivel a régi monitoraimba be volt "építve" ezért nem lehet kivenni.


Kérlek segítsetek, nagyon rossz a szememnek!



2014. ápr. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Full hd-ban használod? Mert ha igen, akkor oda már kéne egy dvi-d kábel.
2014. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen azthiszem full HD de akko' szükségem lesz egy Dvi-d->VGA csatlakozóra?

A videókártya nagyon régi (Nvidia Riva TNT2 32MB)

Akkor vidikari és csatlakozó is köll?

2014. ápr. 16. 07:26
 3/3 A kérdező kommentje:

pillanat!

előző gagyi monitoraimat is ezzel a felbontással használtam!

Azoknak is D-sub kimenetük volt!

A monitor menüje már nagyon szépen megy ezért gondolom hogy valami a gépben nincs rendben

2014. ápr. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!