Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 750 ti videókártyához és...

GTX 750 ti videókártyához és egy intel pentium g3420-hoz elég egy fps HEXA 400W táp? (esetleg a proci elég erős a videókártyához mérten? ) több lent, fontos!

Figyelt kérdés

A konfig amit venni szeretnék így néz ki esetleg ha valakinek van valami ellenvetése szoljon mert holnap veszem meg. [link]


A válaszokat előre is köszönöm



2014. ápr. 13. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted, itt minden rendben van.
2014. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg nem tudod, hogy miért nem lehet merevlemezt választani ha az alaplapot és a procit már kiválasztottad, vagy ez csak bug és nyugodtan beszerelhetem ezt a merevlemezt?
2014. ápr. 13. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A kiválasztásnál először a merevlemezt válaszd és azután a többi alkatrészt. Úgy már engedni fogja.
2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Mert nincs a listában laphoz és vagy a procihoz kompatibilis HDD.
2014. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

levis56, miért ne lenne kompatibilis az MSI B85M-P33 alaplap és a Pentium G3420 processzor páros egy Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 merevlemezzel?


[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 levis56 ***** válasza:
A pcx-en már jártam úgy hogy a gépösszerakóban nem adott valamilyen hardvert a többi meglévő mellé,a programjuk szerint nem kompatibilis azért nem ad ki választ,az volt a röhely hogy egy másik ugyanolyan sorozatú lap mellé már kiadta a kívánt terméket,nem én állítom hogy nem kompatibilis, a program van rosszul beüzemelve.
2014. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!