Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez hogy lehetséges egyeltalán,...

Ez hogy lehetséges egyeltalán, illetve mitől lehet?

Figyelt kérdés

Üdv.


Netezés közben vettem észre ,hogy akad itt ott,megnéztem feladat kezelőben,és firefox 80-95%-ot eszik a prociből és közel 2GB ramot?????

Hogyan????

gép:


i5 4670k

8Gb G skil ripjawys ram


KÉP:

[link]



2014. ápr. 12. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenféle képpen próbáld meg újra rakni,vagy használj más böngészőt. Többnyire Chrome-t használ mindenki.(nem szídom a firefoxot)

És az nem 2Gb ram,hanem Fél gb ram,ami normális,viszont az a angy proci használat... nekem is volt ilyen anno,újra kellett csesszem egész op rendszert.

Példáúl nekem amilyen géped van annál 3x gyengébb gépen vagyok és 1%-ot eszik a procimból a chrome.

És ha még nem tetted meg AdBlock-ot is használj,reklámok is lassíthatják,habár egy i5 ös (Asszem 4. generációs) procinak 1-2% kellene legyen kb.

2014. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint a Böngészőt rakd újra.
2014. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából 1,5-2GB ram között vitt sokszor,néha amikor átváltottam feladatkezelőre és pár mp-ig az volt az aktív ablak és nem a firefox akkor lement 0,5GB-re.
2014. ápr. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!