Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Toxic R9 270X vga...

Sapphire Toxic R9 270X vga kártyához van 64 bites driver?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak ennyi lenne a gondom, hanem egy teljesen új gépre 64 bites win7et telepítettem volna, de a driverek telepítésénél már elkezdett kék halált játszani. Nem volt idő rá, hogy az ottani hibát elolvassam. Utána feltettem 8.1 wint, gondoltam azzal nem lesznek driver gondok, telepítette is hozzá a drivert, de folyamatosan azzal is leállt, szintén kék halállal, azt már kibírtam írni, aminek a hibakódja ez volt: 0xa0000001, annyit írt mellé még a gép, hogy keressek rá neten, de netre is amint csatlakoztam már leállt az egész. Ha újra indítottam a win 8.1et, utána buborék üzenetben kiírta, hogy az amd grafikus kártya leállt, de időközben helyre jött, aztán kezdte elölről az egészet. Mi lehet a gond?

2014. ápr. 11. 01:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja rákeresni rákerestem 64bites driverekre, de nem találta, hivatalos honlapon is csak 32bites volt.
2014. ápr. 11. 01:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és folyamatos halk sípolást hallok ki a gépből, nem tudom, h kariból jön-e, vagy az természetes-e, telepítés előtt teljesen halk volt az egész gép, elvileg annak is kellene lennie.
2014. ápr. 11. 01:31
 3/8 BM-Striker ***** válasza:
Töltsd le az AMD oldaláról a legújabbat.
2014. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h ennyitől nem lesz megoldva. Sajnos továbbra is ugyanazok a szituk.
2014. ápr. 11. 14:08
 5/8 BM-Striker ***** válasza:

Ccleaner-rel töröld le divert, és telítsd a legújabb hivatalos AMD drivert.

Aha azzal sem jó, akkor vidd vissza a kártyát garanciálisan.

2014. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy csináltam. Már beszéltem boltosokkal, úgyhogy viszem be cserére. Már most megbántam, h nem nvidiás karit vettem inkább. :D
2014. ápr. 11. 17:11
 7/8 BM-Striker ***** válasza:
Az nem azon múlik. Mindenkinél előfordulnak gyárhibás darabok.
2014. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, azért is volt ott a nagy vigyor. Inkább csak viccesen írtam. Amúgy is ati függő vagyok.
2014. ápr. 11. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!