Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i5 4440 maximum...

Egy Intel Core i5 4440 maximum milyen vga-t képes kihajtani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
bármelyiket ki tudja hajtani vélemény szerint. szerintem még egy gtx 770 sli-r9 280 cf-el is elbír.
2014. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megint a kihajtás....

Nézz már meg egy nyomorult cpu-vga tesztet, hát ebben az országban nem tanítanak embereket diagramokat elemezni vagy mi a tököm?!

Minél erősebb a vga, annál nagyobb részletességgel és felbontáson lehet vele játszani, ettől a cpu kihasználtsága csökken.

Egy Q9550 játékok terén ugyanazt tudja most is, mint a legújabb i7-es, mert a limit a vga-nál van! Nem tudom, miért nem lehet elolvasni néhány tesztet...

2014. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
részben ez igaz de sok játéknál a minimum fps-ek változóak cpu és cpu közt.
2014. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a sok játék, amiről beszélsz, az 3:)

Elsősorban autós játékokra igaz, hogy annyira komoly fizika van, hogy érezhetően jobban fut egy erősebb cpu-val, de akkor is bőven játszható szintet produkál egy erős vga mellett.

2014. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
igazad van nem több 3-4 játéknál :D de ki tudja hány olyan új játékot adnak majd ki ami szereti az erősebb 4 magos procikat .
2014. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én pont autós játékokra és MMO-kra használnám
2014. ápr. 10. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
második, a te válaszodból azt szűrtem le hogy a régi core 2 duo procim mellé és rakhatok egy csúcskártyát. Na ez nem teljesen oké mert egyátalán nem lesz kihasználva a kártya a proci meg az egekben fog pörögni. És tudok és szoktam is teszteket olvasni de erről speciál nem találtam :P
2014. ápr. 10. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Miért probléma, ha a processzornak számolni kell?

2. Nem voltál túl alapos tesztek terén:D Íme itt egy rögtön:

[link]

Ami minket most itt érdekel, az a bordó csík.

A Grid 2 pont egy autós játék, láss csodát, erősebb cpu kell neki, de azért annyira nem vészes a helyzet, az 13-tól fölfelé bármelyik jó, de még a régi i7 is remekül megállja a helyét. A 650-es i5 elvérzik, mert csak 2 magja van szegénynek.

3. Nem, de láthatod, hogy egy core2Quad mellé simán berakható egy csúcskártya (a tesztben egy 7970-es van mellettük).

2014. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!