Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer/Media konfigra, Windows...

Gamer/Media konfigra, Windows 7 vagy Windows 8/8.1?

Figyelt kérdés

Gigabyte GA-EX58-UD3R

Intel Core i7 930 2,8 ghz

3x4GB Corsair Vengance 1600mhz CL9

Powercolor HD7870 PCS+ Myst Edition

Samsung SSD 840 EVO 120gb

Samsung 1TB merevlemez


Erre Windows 7, vagy Windows 8/8.1?



2014. ápr. 9. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Windows 8.1
2014. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Windows 7 home premium 64 bit
2014. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig 1-1 az állás :)
2014. ápr. 9. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt magad döntsd el. Ha tervezed valamelyik rendszert megvenni akar is van lehetőség előtte "ingyen körre" ha meg nem tervezed akkor próbálgasd. Azért is írom ezt mert rengeteg embernek okoz hatalmas fejfájást a Modern UI(kikapcsolható beállításoknál, hogy oda bootoljon a rendszer).
2014. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen felraktam egy "próbaverziós" Windows 8.1-et és nagyon sok bajom volt vele, nem tudom, hogy a demoverzió okozta-e ezt a sok bajt, vagy egyszerűen maga a rendszer nem elég stabil. A Windows 7 64bit-esem az eredeti bolti, most ezt raktam vissza, de tapasztalatokra vagyok kíváncsi főleg.
2014. ápr. 9. 20:57
 6/7 sün18 ***** válasza:
Nekem is voltak bajaim a win 8/8.1-el... Főleg az automata driver letöltő miatt , ami legalább annyira sz@r mint a xp-ben az automatikus hiba keresés. Én egyelőre maradok a 7-nél amég lehet :) majd esetleg a 9 :) De van olyan haverom is akinek 8.1-et raktunk fel (persze az elején ment vele a szíves (Pl. driverek, start menü stb...)) De imádja :)
2014. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a saját tapasztalatom: A rendszer nálam gyors, stabil és a modern UI se zavaró, sőt én azon fura egyed vagyok aki szerint lassan az asztal is minek.

Ettől független én még a helyedben kipróbálnám egy "normális" verzióval is és aztán dönteni, de nem hinném, hogy tud olyat mutatni ami miatt érdemes lenen lecserélni a win 7-et ami ráadásként eredeti is.

2014. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!