Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van az SSD-k között különbség?

Proxilla frez kérdése:

Van az SSD-k között különbség?

Figyelt kérdés
Tárhelyen kívül persze. [link] ezt néztem ki egész pontosan, a notebookomba, mivel eléggé a mostani vinyó

2014. ápr. 7. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen van.

Írás-olvasási sebesség, cache méret stb

2014. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 840 EVO jó választás, nekem asztali gépben van, rohadt gyors.. Árban is tökéletes.
2014. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:
100%
Én is vettem 840 EVO-t, gyors és jó áron van.
2014. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezt laptopba ajanlanatok? Office, statisztika(origin, sygmaplot) 3d modellezeshez kellene, a mostani egy pdf-olvasas origin chrome spotify kombotol mar nagyon akad pedig eleg eros gepem van, szoval biztos a vinyo a szuk keresztmetszet(nincs tele szemettel, es flashblockert is hasznalok a nethez)
2014. ápr. 8. 08:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz laptopba. Igencsak fel fogja gyorsítani a gépedet és azon programokat, amiket rátelepítesz.
2014. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

A félreértések elkerülés végett:


Csak azokat a programokat fogja gyorsítani, amiknél HDD sebessége volt gyenge láncszem.


Azonkívül legalább 4gb ram ajánlott 840 EVO használatához.

2014. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg 6 giga ramom van, nem is tervezek tobbet egyenlore. Azt gondoltamhogy csak az lesz gyors ami az ssdn van. Az eredeti vinyot adattarolasra hasznalnam, film, kep, zene stb
2014. ápr. 9. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!