Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Kizárólag) Alvó állapotból...

Csacsi2 kérdése:

(Kizárólag) Alvó állapotból ébredve elmegy az oldalsó hang, miért?

Figyelt kérdés

Valaki tudna valami okosat, vagy bármit mondani mi okozhatja? Indításkor van hang. 7.1 -ben használom (csak így szól az oldalsó). 5.1 -es hangrendszer és a két oldalsón asztali sztereo hangszóró.

Csak akkor jön vissza, ha elváltok a sound effect manager-ben és vissza 8ch-ról:

[link]


Összes audio drivert leszedtem és visszatettem az AC'97 -et.

Minden beállítást kipróbáltam, azt is hogy letiltom, meg hogy csak alapértelmezett eszközök használatát bepipálom.

energiagazdálkodásnál a programok kényszerírett leállítását kikapcsoltam alvó mód esetén (powercfg:forceaction).

visszaállítottam az energiagazdálkodási sémákat alapértelmezettre.


technikai részletek:

oprendszer xpsp3

-Realtek C850 @ ULi/ALi M5455 AC'97 Audio Controller PCI

[link]


Kerestem expand stereo beállítást is ,de nem találtam.

Valakinek valami ötlet hol keressem a hibát, miért csak alvó módból ébredve jelentkezik (STR-ben és hibernálva is)? miért csak a két oldalsó?

Minden ötletet megköszönök, bármi (de tényleg) jöhet program akármi én kifogytam!



2014. ápr. 7. 07:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!