Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek az alkatrészek kompatibil...

Ezek az alkatrészek kompatibilisek e egymással, és ha ezekből az alkarészekből raknám össze a gépemet akkor jólenne e ez így?

Figyelt kérdés
Processzor:Intel Core i5 4670K,Processzor hűtő:majd később vennlék hozzá,mert a procinak van gyári hűtője és az amíg nemkell tuningolni addig úgyis elég az a hűtő,Alaplap:MSI Z87 G43 64 GB,DVD író:Asus dvd író,HDD:Western Digital sata3 1TB EZEX,Video Kártya:Nvidia Geforce GTX 770 oc 2GB GDDR5,Memoria:Kingston hyper x blue 8gb 1600mhZ,Tápegység:Cooler Master GX 550w Bronze táp,Ház:Sharkoon Rex8 Value fekete
2014. ápr. 4. 18:46
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
100%
Igen
2014. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden hozzáértő válaszára kíváncsi vagyok,és előreis köszönöm a válaszotokat :D
2014. ápr. 5. 06:49
 3/4 halalfalo ***** válasza:

Amit BM-Striker mond, az úgy van. :D


És szerintem is jó, nem egy gépet összeraktam már itt.

2014. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat
2014. ápr. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!