Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az én notebookomba...

Szerintetek az én notebookomba van Bluetooth vagy nincs ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Nos van egy PackardBell EasyNote F5211-HC-260HG típusú notebookom és a leírásában nincs benne seholsem hogy lenne bluetooth de fent a pb oldalán a letöltőközpontban viszont a Win8 és a Win8.1 driverek között van bluetooth driver a lemezen amit gyárilag kaptam azon nincs bluetooth driver de azon csak win7-hez való driverek vannak de viszont fent a letöltőközpontban sincs win7-hez bluetooth driver...

2014. ápr. 3. 17:58
 1/5 Tengor ***** válasza:

Az eszközkezelőben van BT eszköz v. sem?

A lemezt nem a te gépedhez készítették személyesen, hanem egy kisebb gépcsaládhoz, ami között vannak BT-vel szeretlek és anélküliek, kisebb HDD-sek és nagyobb, mindenféle wifi kártyával.

2014. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs bluetooth driver az eszközkezelőben de tesóméban sincs még fel nem telepítem... am az egy hp630-es noti... és az a gáz hogy nem tudom jelenleg kipróbálni az enyémen hogy letöltöm és feltelepítem mert nincs nálam a gép..
2014. ápr. 3. 20:12
 3/5 Tengor ***** válasza:

Ha nincs nálad a gép, akkor milyen BT eszközt akarnál rákötni?

Ha nincs !/? -lel megjelölt eszköz sem, akkor a tiédben nincs BT.

Az én laptopomon pl még BT ki-be kapcsoló gomb is van. Ha megnyomom, akkor kedvesen kiírja, hogy nincs BT eszközöm :)

2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nincs nálam a noti mert szervizben van am a hp630-ban a wifi-nek van ki-be kapcsolója és azzal együtt ki-be kapcsol a bluetooth is... és ha van benne akkor telefonhoz tudnám használni, nem kellene mindig kábelt használni...
2014. ápr. 3. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha hazajön le akarom frissíteni a Windows 7-et Windows 8-ra... és ahogy töltöttem volna le a drivereket ott vettem észre hogy win8-as driverek között van bletooth driver is...
2014. ápr. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!