Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A10 X4 5800K 3.8GHz...

AMD A10 X4 5800K 3.8GHz procihoz hűtő?

Figyelt kérdés

Adott a proci, FM2 foglalatos alaplap.

Nem rég szereztem be a gépet, sokszor van hogy több programot futtatok, esetleg játszok - ilyenkor a proci hőmérséklet felszalad 70-75 fok fölé is + meleg szoba is rátesz.

A gyári hűtőről már kiderült hogy egy kalap sz.r, ha kicsit feljebb húzom a fordulatszámot elég hangos.


Tehát egy jobb minőségű ár/érték arányban is megfelelő hűtőt szeretnék, lehetőleg 5 max 7 ezer forint körül, ami orvosolhatja a problémáimat. Előre is köszi.


Most a gép oldala leszedve és ventivel is adagolom neki a hideget, de hosszútávon ez kellemetlen helyzeteket szülhet.



2014. ápr. 2. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én beruháznék egy CM Hyper 212 EVOra, kb.10k. Hidd el, megéri.
2014. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ilyen procin egy CM Hyper 212 EVO van rarakva még meleg szobábanse tudtam 100 szazalékos terehelés mellet se 50fok fölé küldeni nagyon jó kis hütö csk figyelni kel arra hogy a bisoba álitsd be az autómatikus spidfan kontrolt akkor csendes is ha nemterheled de ha levan terhelve akkor is böven türhetö a gyárihoz képest a hangja.na és még arra se árt figyelni hogy befér-e a gépházba(a gépház oldalát feltudode rakni)iletve elönye még hogy horizontálban is és fertikálba is lehet forditani ha esetleg magas profilu ramjaid lenének..
2014. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!