Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a hűtőről?

Péter1122 kérdése:

Vélemények erről a hűtőről?

Figyelt kérdés

Hali srácok!

Az lenne a kérdésem, [link] ez a kicsike elég-e egy FX6200 3.8 GHZ procihoz? mi a véleményetek a Cooler Master termékekről általában és erről a hűtőről specifikusan?



2014. ápr. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell a low profile? Mert ha nem, ink. CM Hyper 212 EVO/412S, Alpenfhön Brocken, Scythe Mugen 4.
2014. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kell, mert kicsi a lap is, meghajolhat a nagy súly miatt, és nincs nagyobb hely mint 10 centi.
2014. ápr. 1. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gépházad van? A nagy venti alatt se hajol meg jobban, mint a Low Profile alatt.
2014. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A típusát nem tudom pontosan, álló kivitel, lemértem a szélességét 14 Cm, tehát a nagy 212 Evo, meg ilyenek nem férnek be. És a legjobb az egy ilyen felülről lefelé kivitel lenne, mert ahogy halottam, sok AMD hűtő csak 2 irányba állhat, és ha az a 2 irány fentről lefelés vagy lentről felfelé, az nem jó :S ott nincs rajta lyuk.
2014. ápr. 1. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most veszel procit, akkor Intelt vegyél és azon tökéletesen jó a gyári hűtő.
2014. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gép már lassan 1 éves, csak hűtést kéne cserélni rajta, a gyári hangos, és "karcol" , furcsa hangot ad néha, meg berezonál.
2014. ápr. 1. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

EKL Cold Tower akkor, ha csak ennyi a célod. Kicsi, könnyű és baromi jól hűt, emellett rendkívül halk.

Jó a Gemini, de az M4 nagyon kicsi. A régi dupla ventis S2 az nagyon jó, még az S1 is.

2014. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!