Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért pörgeti a videókártya...

Miért pörgeti a videókártya ventijét?

Figyelt kérdés
Van egy 4 magos phenom ii-es gépem, 2 giga ram stb. Volt egy radeon 5770-es kártyám, amit túl hangosnak ítéltem meg, mert non-stop pörgött a ventije, eladtam. vettem egy 7750-est, ami hasonló teljesítmény, de halkabb volt, ezt 2 napja szétpörögte magát és kipurcant. most kaptam kölcsön egy 4650-est, ami megint agyb*szóan pörög. Kezd gyanús lenni, hogy itt más a probléma! Találkozott már valaki hasonlóval? Miért pörög netezés mellett is non-stop a kártya ventije? 10 órás munkám mellett nagyon zavaró már! köszi!

2014. márc. 31. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván állandóan mennie kell a ventinek különben annyi lenne a gpu-nak...szedj le egy venti szabájozót pl msi afterburner, azzal tudod állítani a fordulatszámot.
2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet hogy táp probléma, mi a tápod pontos típusa?
2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tápot megnézem. Azt értem, hogy pörögnie kell, de ez olyan fordulatot produkál, mint előtte egy gépem sem.
2014. ápr. 2. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
elöször is azt javaslom hogy gpu-z vel figyeld meg hogy mekora a leterheltsége agpu nek iletve hány fokos meg a pontos fordolatszámot és ha ilyen 40-50fok környékén vagy az alat van és mégis 70-80 neagyisten 100 százalékon van a fordulat akkor nyugodtan kontrolálhatod valameik fordulatszám szabályozó programal de ha a hömérséklet 70-80foj kürül van amit nemhiszek akkor kell is a nagy fordulat és reálisan pörög anyit és a hütésel lesz gondod esetleg ujrapasztázhatód...
2014. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!