Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pasztázási kérdések?

Pasztázási kérdések?

Figyelt kérdés

Üdv....

Pasztáztam a procimat és a VGA-mat (Noctua paszta),és unalmamban néztem pár "csideót"<----igen Bartos fan vagyok,da.

Sok videón láttam,hogy amikor rányomták a procira a pasztát üveglappal lenyomták,megnézni,hogy nem-e folyik le v. nem-e kevés,viszont ez így nem légbuborékot meg ilyesmi egyenlőtlenségeket eredményez?Illetve ami rajta marad az üveglapon az nem fog nagyon hiányozni,vagyis nem lesz így kevés a paszta?


Illetve ,ha picit lefolyik mellé a paszta az nagy baj?



2014. márc. 30. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Bartos..itt is, pacsi :D.

Szóval, ha egyenletesen nyomod rá, akkor nem lesz semmi baja, én nem szoktam rányomni mert gondolván: majd a hűtő megoldja.

Ami az üveglapon marad, szerintem az minimális, tehát attól függ, hogy mennyit teszel a procira/vga-ra és ebből mennyi marad rajta.

Melléfolyásról sokat nem tudok, nekem is folyt régebben mellé amikor a procit pasztáztam de letöröltem amennyire tudtam s úgy láttam, nem okoz nagy bajt (bár attól is függ, hova folyik).

2014. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!