Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép az újabb játékokat...

Ez a gép az újabb játékokat mennyi fps-el bírná elfuttatni?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolok én:

GTA 4

Call Of Duty Black Ops 2

Assasin's Creed 4

Counter Strike Global Offensive

Leauge Of Legends

Payday 2

Far Cry 3

Battlefield 4 (Tudom, hogy ezt hülyeség volt megkérdezni de azért kíváncsi vagyok)

(Ha valamit nem jól írtam elnézést)

És Igen tudom, hogy laptop nem játékra való de nekem ez van és kész.

Előre is Köszönöm a válaszaitokat!



2014. márc. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb az összes 30-40 FPS között. De csak játékra használnád? Mert akkor 3x jobban TÉLLEG megéri asztalit venni. Egy ilyen gépet asztaliba meg kapsz 160-ba nem 230-ba("Akciósan").
2014. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy pc-ben ebből az árból már egy nem rosszat összelehetne rakni, csak hát nekem laptop kell.
2014. márc. 25. 20:20
 3/5 anonim válasza:
Ezt így nehéz megmondani és konkretizálni,hogy mennyi képkocka per másodperces képet kapnál,mivel minden játék máshogy van optimalizálva.Szerintem ezzel a laptoppal a stabil 30-40 fps simán meglehet,de ezt tényleg az adott játék válogatja.Pl a GTA 4 nagyon rosszul lett optimalizálva és még az erősebb gépeknek is meggyűlik vele a baja.(tudom leírtad,de ennyiből már egy elég durva házat össze tudnál rakni ami a nexgen játékoknak is bőven elég lenne és nem is kéne lecserélned vagy 3 évig)Viszont ez a laptop szerintem maximum még másfél évig ha elfuttatja rajta a következő generációs játékokat és persze nem full grafikával!De a listádon szereplőket gond nélkül fogja futtatni.
2014. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én pc-nek örülnék a legjobban ha az lehetne de sajnos nem...
2014. márc. 25. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és miért nem lehet pc-d?
2014. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!