Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek netbookja van leirna...

Akinek netbookja van leirna hogy tud e vele netezni simán, folyamatossan anelkul hogy felidegesitene hogy akadozik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 21:30
 1/8 Tengor ***** válasza:
Tudok. Xubuntu fut rajta. Fürge, stabil, és sokáig bírja egy töltéssel.
2014. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gyors, mint bármelyik másik számítógép. Ha nálad akadozik a net, akkor a hálózattal van probléma, nem a géppel. Nálunk ADSL van, és egyformán gyors mindenen. Ha mobilneted van, ott lehet a kutya elásva, az mindig jóval körülményesebb és lassabb, mint az ADSL vagy a kábel.
2014. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tengor


+1

2014. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugy mond erosebb a netbook,de megis ha netezni akarok vele maga a program lassu ahogy fut.

amd e350 1,6GHZ dual

6GB ram

windows8 64bit (azert is mert ennek az OS a legjobb a boot ideje)


En chrome-t hasznalok a synchronizalas vegett,de valtottam mar IE-re mert a youtube videokat konyebben futatja.

De megis annyira visszafogottnak erzem,mint ha egy jatek folyamatossan laggolna olyan vele netezni. Mas program viszonylag gyorsan megy...rendeleres gyorsan lefut,photoshopozni is lehet vele,matlabozni...stb

2014. márc. 25. 07:13
 5/8 A kérdező kommentje:

Volt nekem is a gepen ubutnu dual bootkent be volt allitva...de most valahogy nem fut le a telepites rendessen.

Ha feltelepitem az a legujabbat aszt hiszem a 13,10 azzal valami jogi dolog miatt nem tudom hasznalni.(telepiteskor megadtam mar a kodot a roothoz,de telepites utan nem fogadja el - ures felhasznalokent jelentkezek be es amikor valamit telepiteni akarok a root kodot nem fogadja el)


egy regebbinel a wifi nem ment,...pedig regebben mar hasznaltam valamelyik verziojat az ubuntunak.

WUBI val telepitem igy konnyen dual bootkent rajta lessz a rendszer a gepen.

2014. márc. 25. 07:16
 6/8 A kérdező kommentje:
WUBI Ubuntu . itt ha felmegy a telepites Firefox van telepitve elore..a Nalad hasznalt Linuxon mi az alap bongeszo?
2014. márc. 25. 07:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy meg valahol olvastam,hogy Linux laptopra nem igazan jo mert hogy kinyirja a gepet,nincs olyan jol megoldva a hutes vezerles es a procit allandoan hajtja
2014. márc. 25. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora baromsagot, hogy laptopra nem valo Linux. Dobbenet.
2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!