Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logic 3 Topdrive GT kormány...

PCgurul kérdése:

Logic 3 Topdrive GT kormány miért nem érzékeli a forgatást?! (pc)

Figyelt kérdés

Arra már rájöttem,hogy ez egy ps3-hoz és Pc-hez kirendelt kormány,de arra nem,hogy a pc-hez hozzákötve miért nem érzékeli a forgatást...

Már megpróbáltam mindent,ami tőlem tellett,de csak annyira jutottam ,hogy a kormány közepén lévő vörös analóg nyomkodása nélkül maga a kormánykerék sem üzemel...



Előre is köszi a válaszokat!



2014. márc. 24. 17:59
 1/2 NFS ***** válasza:
Driver?
2014. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az illesztőprogramot már több helyről is megpróbáltam letölteni,azaz csak 2 helyről,mivel a hivatalos honlapon már kitörölték a kormány eredeti driverjét!

Amit letöltöttem az a PSU449 illesztőprogram, viszont ez a kormány a PSU448-as... gondolom nem sokat számít ,mivel hasonláó,de azért legalább az oldalon hagyhatták volna,ha még forgalomban van a termék:)

2014. márc. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!