Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vennétek, milyen monitort...

Ha vennétek, milyen monitort vennétek most?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem nemrég:

[link]

Bár nem írtad, hogy mennyi a keret és, hogy mire használnád, mik az igényeid...

2014. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Internetezésre, ritkábban irodai munkára, esetleg filmezésre, mivel tv-m nincs. Bár épp emiatt nem is szoktam, nem tudom, ha lenne egy szép monitor, lehet rászoknék.


Ár... Hát passz. Perpill ilyesmire tudnék fordítani 170-180 körül. Ebből néztem már gépet olyan 140-150-ért. Ha megvárom áprilist, akkor még +50-et hozzá tudok tenni. Csak akkor már ott tartok, hogy ennyi pénzt nincs szívem számítógépre költeni. Ha meg van szabadidőm, lehet szívesen játszanék is rajta. Ezért néztem ilyen 140-150-ért gépet. Viszont eddig sem játszottam szinte sose, ezért nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán lekötne-e.

2014. márc. 24. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

TV nálunk sincs...nincs rá igényünk. Játszani nem rossz dolog, ha van rá ideje az embernek, elég sokféle stílusú játék létezik és van sok igen jó is köztük, bár Én pont erről kezdek leszokni (öregszem is és a család is többet vesz ki a bab miatt, amit nem bánok :)).

Nálam a kritérium a jó képminőség és az esztétikus megjelenés volt, amellett, hogy legyen állítható magasságú, esetleg elforgatható és legyen rajta HDMI vagy DP). Az előző monitorom is nagyon szerettem, akkor az is jónak számított, de 6 év után úgy döntöttem, hogy egy modernebb, kisebb fogyasztású, nagyobb felbontású és méretű, szebb képminőségű kijelző már kellő mennyiségű pluszt nyújtana. Amúgy vannak már IPS paneles kijelzők 40k alatt is és nem túl komoly igények mellett már 30k körül is lehet használható monitorokat venni.

2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!