Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link TD-VD 3631 router...

TP-Link TD-VD 3631 router miért nem kapcsolódik a netre?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy TP-Link TD-VD 3631-es modem routert elég borsos ára volt. Több órán át próbálom beüzemelni de sikertelenül. Egyszerűen nem csatlakozik a netre hiába írom be az adatokat.

Egyáltalán működik t-home-s adsl-lel mert ha nem akkor azonnal viszem vissza a kereskedésbe.



2014. márc. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd le a legfrisebb firmware-t bár 1 éves már, szóval lehet ez is van rajta, az is lehet bugos és nem megy a t-home-mal.


Nincs leírása? CD-je? Beállító cd-je?

2014. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mellékeltek cd-t de ahogyan haladok a telepítéssel, kiírja, hogy csatlakoztatási hiba van. De én mindent a helyére dugtam be, nem ez az első amit beállítok. Attól tartok, hogy ez ANNEX A-s állítólag ez nem jó a T-home-hoz.
2014. márc. 23. 21:05
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Így van. A T-Home Annex B -t használ. Invitel területen lehet már csak találkozni Annex A -val.

Ha nincs lehetőséged visszacserélni vagy levásárolni, akkor vegyél elé egy sima kompatibilis ADSL modemet. A kézikönyv szerint az egyik LAN portja WAN portként is funkcionál így kvázi Wi-Fi routerként is használhatod, nem csak DSL modem-router -ként.

2014. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben egyébként a VOIP felejtős?
2014. márc. 23. 22:14
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem működhet az is, hisz lesz működő internetkapcsolat.
2014. márc. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!