Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5-4440 és egy GTX 750 Ti jó...

I5-4440 és egy GTX 750 Ti jó párost alkothatna?

Figyelt kérdés

i5-4440 már tuti vétel, a vga ami még nincs meg. 30-40e körül keresek kártyát, és a fogyasztása is fontos szempont számomra. Én ezt a vkártyát találtam az egyik legjobb ár/teljesítmény arányúnak.


Tudom hogy hatalmas gpu limitem lenne, de ilyen árban egyelőre nem találtam jobb választást ennél, ezért kérem a segítségeteket.


Milyen más videókártyát ajánlanátok az i5 mellé ha ez nem lesz jó?

Egyébként az MSI GTX 750-et néztem ki, prohardveren a teszteken elég jól szerepelt és 'ajánlott' minősítést kapott, erre alapoztam a választást. Valamint benchmarkos oldalakon is jól szerepelt



2014. márc. 22. 19:36
 1/8 NFS ***** válasza:
Harmatgyenge az a VGA ahhoz a procihoz. Ha 40 ezer kerül keresel kártyát, akkor HD7850-et vegyél minimum.
2014. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Közben tovább olvasgattam és inkább úgy döntöttem gyűjtögetek még...

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a proci mellé milyen VGA lenne a nyerő, melyik kártyával nem lenne sem cpu sem gpu limitem? Azért az ár 60 környékén maradjon ha lehet

2014. márc. 22. 20:11
 3/8 NFS ***** válasza:
Akkor pedig egy R9 270X legyen a te kártyád.
2014. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen, hogy CPU-limit vagy VGA-limite ne legyen.

A CPU-limites vagy VGA-limites kifejezés gyakran félreértelmezik. Először is le szeretném szögezni, hogy e kettő bármelyik PC-n jelen van, ugyanis lehetetlen e kettőt úgy összehangolni, hogy a limit ne lépjen fel vagy a VGA, vagy a CPU oldalon. A CPU-limit vagy a VGA-limit, igazán akkor okoz problémát, mikor játszhatatlan egy játék. Különben, a CPU-limit vagy a VGA-limit kifejezés értelmét veszti. Ha egy játék az adott beállításon, amin szeretnél játszani, tökéletesen játszható, akkor lehet ott gyengébb CPU és erős VGA, vagy fordítva, gyenge VGA és erős CPU, az egész limites kifejezés értelmét veszíti.

2014. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NFS ***** válasza:

88%


Te rettenetesen értelmetlenül írsz.

2014. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NFS mit nem értesz?
2014. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kis Peter-IStvan ***** válasza:
Eleg jo mekkora felbontason akarsz jatszani ? amugy inkabb a GTX760 legyen a 750ti helyett...
2014. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban programozásra, videó/képszerkesztésre megy és a játék csak másodlagos. De mikor játszok vele, természetesen szép grafikán élvezhető fps-el szeretnék játszani. Nem vagyok gamer, nem fogok multizni, és very high-ultra beállításokon sem gondolkozok. Szimpla átlagos grafikán, ami egy élvezhető képet ad szeretnék játszani (Crysis 3, GTA V, Saints Row)


Nekem a GTX 750 Ti az alacsony fogyasztása és a relatíven jó teljesítménye miatt, kiváló választás lenne

2014. márc. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!