Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Hogy tudom visszarak...

Segítség! Hogy tudom visszarakni a CPU ventilátort?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztítás céljából leszedtem a ventilátort a CPU-ról (IntelCore i5),és most nem tudom visszarakni.

Leírná valaki, hogy hogy kell?



2014. márc. 22. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a hűtő típusát is megadnád, az sokat segítene, mert erre a CPU-ra sokféle hűtőt fel lehet tenni (az enyémen pl. egy Zalman CNPS10X Performa hűtő van).
2014. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
A gyári hűtőt vetted le? A bordáról vetted le, vagy az alaplapról szedted le mindenestől?
2014. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az alaplapról mindenestül, és a gyári hűtő volt.

Amúgy köszi mindkettőtöknek, de azóta sikerült visszarakni, csak a pöckökkel sokat szenvedtem.

És még valami:

A cuccot ami a hűtő és a proci között van, nem kell cserélni újra?

2014. márc. 22. 16:30
 4/8 Gábor_79 ***** válasza:
De ajánlott minden leszeteléskor újrapasztázni. De ha nincs otthon akkor mindegy. Amúgy filléres dolog.
2014. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:
*helyesen: leszereléskor
2014. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cucc, ami a proci és a hűtő között van, az a hűtő paszta. Ha még képlékeny volt, akkor nem szükséges kicserélni.
2014. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tökre ki volt száradva az egész :/

Na mindegy, akkor majd szerzek valahonnan és legközelebbi szétszedéskor bepasztázom.

Köszi a válaszokat, megy a zöld mindenkinek.

2014. márc. 22. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a legközelebbi szétszerelést minél hamarabb iktasd be, mert hűtő paszta nélkül nincs olyan kontaktus a CPU és a hűtő között, mely a hatékony hűtést biztosítaná.
2014. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!