Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gépet vegyem ezek közül?

Melyik gépet vegyem ezek közül?

Figyelt kérdés

ez lenne a befutó [link]

de ezek vannak még:

[link]

[link]

[link]

Ha valaki tud összerakni olcsóbban ezeknél jobbat akkor megköszönöm.Használt cucc jöhet.Tudom hogy az imperium nem a legmegbizhatobb oldal de A pentium3-mamnál bármi jobb az ár maximum 17-20ezer forint.

ui:ha valaki tudja ezek közül melyik éri meg a legjobban akkor rakjon már hozzá egy videókártyát is.A válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 22. 12:43
 1/8 NFS ***** válasza:
Mire kell?
2014. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tav oli válasza:

mondanám, ogy vegyél egy dellt ha má csak az kell

ha tudnám mire kell

talán ha ki irnád mire használnád

2014. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugye tudod hogy ezekkel netezni tudsz de semmi más?! ez a cég nagyon rossz ár érték arányú gépeket árul
2014. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát, egyik sem egy erőmű, bár alap felhasználásra egy olcsó vga-val megfelelnének.


De eléggé túl vannak árazva, pl az utolsó 2 gép kb ugyanaz 3e ft különbséggel, ami +1GB ramot jelent...hardveraprón a DDR2 ram darabja 2 ezer forint...

2014. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Játèkra.Nem akarok egyből a legujabbakkal. Jok a regebviek is de ha valaki tud hasznalt pc oldalt ami megbizhato akkor johet.20ezer a limitem.tudom hogy keves de most ennyire futja.a cideokartyat ne szamoljatok bele jojjenek az otletek
2014. márc. 24. 15:03
 6/8 NFS ***** válasza:

Nem értem, miért kell elsietni a dolgot.


20.000 Ft-ból egy tisztességes VGA-t nem lehet venni játékra.

2014. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mivel nincs több pénzem. nem szánhatok rá egyszerűen többet a suli mellett..csak egy gép kell amivel azért tudnék cod4ezni vagy 2008-9es játékokkal játszani.
2014. márc. 28. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Nézd meg ezt: [link]


Viszont csapj még hozzá 3500 Ft-ot a 20 ezresedhez és meg is veheted. + szállítási költség.


ja és ha innen rendelsz, akkor reménykedj, hogy gond lesz a kiszállítással vagy időben rájönnek, hogy te nem pont olyat rendeltél, mert akkor elengedik a kiszállítási díjat. Én is így jártam :)

2014. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!