Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen zajzáras fejhallgatókat...

Del1Kk kérdése:

Milyen zajzáras fejhallgatókat tudtok ajánlani kifejezetten buszra, utcára vagy ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
A Google a barátod hozzászólásokat ha lehet hanyagoljátok , nem vagyok hülye , utánanéztem. De esetleg tapasztalatok alapján valamit ha tudtok ajánlani..előre köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 19. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés....20k alatt
2014. márc. 19. 22:46
 2/3 KovA1963 válasza:

Hát - tudom nem ezt kérdezted, de ha különleges oksod nincs (pl nyelvtanulás) eltanácsolnálak a környzet érzékelésétől való elzárkózástól.

Nem kell az embernek egész nap "zenével" tömni kábítani az agyát - hamis illúzió és veszélyes is.

van ismerősöm, akit majdnem autó gázolt el így nem érzékelte a hangot és túlságosan kikapcsolta a környezettől való elszigetelődés.

Ha emberek közt vagy - inkább keress kapcsolatot, légy megszólítható, beszélgess.

Jobb az embernek nem lesüketíteni magát az őt körülvevő valóságtól - sokkal inkább a kapcsolatot tartani/keresni vele és a benne élőkkel...

2014. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csabi400 válasza:

Szia!

Ha azt akarod, hogy valóban rendesen zárjon, és nem szeretnéd fél év múlva kidobni, mert szétment a fülpárna, elszakadt a kábel, vagy esetleg eltört, akkor nem fog beleférni a 20ezres keretbe. Én a Sennheiser Hd 429-est ajánlanám, buszra, utcára, autóba a legtökéletesebb. Teljesen zárt füles, remekül illeszkedik a fejedre, nyugodtan hajolhatsz vele, nem kell attól félni, hogy leesik. Minden külső zajt tökéletesen kizár, és ráadásul nagyon strapabíró. Én már 3 éve használom, minden nap viszem magammal, sokszor előfordult már, hogy a táska aljára került, megnyomódott, vagy a kábele feszült, de tökéletesen működik. A maga kategóriájában szerintem kiváló hangja van. Én még 23000-ért vettem a media marktban, azóta már némileg felment az ára, most kereken 30000, de a neten lehet, hogy olcsóbban is betudod szerezni.

2014. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!