Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD-t vegyek? Egyáltalá...

Vidékibringás kérdése:

Milyen SSD-t vegyek? Egyáltalán vegyek-e?

Figyelt kérdés

Most raktam össze egy új konfigot, de figyelmetlenségböl WD green power merevlemezt vettem. Ami nem igazán játékokhoz lett fejlesztve ( ink a csendesség, energiatakarékosság...) azt is olvastam rola h pár perc tétlenség után lekapcsol ami gondot okozhat. /WD10EURX/.

Gondoltam sebaj, jo lesz adattárnak és veszek egy SSD-t hozzá. Rendszer + játékok. Föleg MMO játékok.

Mit tanácsoltok ? ( 128GB vagy max 250GB )



2014. márc. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyi játékot akarsz felrakni, de sok nem fér fel win7 mellé egy 128-asra. 120 gigás ssd-m van, win7 64 bit és kb photoshop, fireworks, apróbb programok meg League of legends van fent és van 25 giga hely. Ezeknek a vinyóknak meg tudtommal ajánlott 15% szabad helyet hagyni.

Amúgy írták hogy kell megcsinálni a green vinyót, hogy ne b*ziskodjon, de még nem szántam rá magam, hogy kipróbáljam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2014. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem gond, akkor a nagyobbik, mert másként használja el magát, de a kisebbik is megfelel.

Nálam itthon 50 GB a rendszerpartíció és majdnem a fele üres. Igaz én nem játszom.

2014. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Nekem egy 500GB Western Digital merevlemezem és egy Samsung SSD 120GB Evo-m van pár játéknak és a rendszernek. Nagyon megéri, mert csak a legfontosabb 1-2 játék van rajta, a többi egyéb játék a WD-n van. Amúgy az általam használt SSD az egyik legjobb, nekem nagyon megérte. ( Intel Core i7 920 + 12GB Ram + HD7870XT mellé )
2014. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképp befektetek a közeljövöbe egyre.

Egyenlőre hagyom még igy.

Tesztelgettem és nem vettem észre fagyást vagy hasonlo dolgot.

Rendszerben kikapcsolgattam az energiatakarékos modokat és játék közben ha ugyhagyom hosszabb időre, akk sem fagyott ki eddig.

Ahogy olvasgattam , a Samsung evo 840 es széria 250GB SSD je , igen igéretesnek tünik és nem olyan vészes az ára sem.

Mire tönkremenne, meg biztosan lesz megint egy ujféle dolog ami olcsobb és mégjobb lesz...szoval attol sem kell félni :D

2014. márc. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!