Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok 1680X1050-es...

Miért nem tudok 1680X1050-es felbontást alkalmazni?

Figyelt kérdés

Van egy ATI Sapphire Radeon HD 4870 1GB DDR5 Toxic Vapor-X OC Video kártyám : [link]

.

Természetesen letöltöttem a Driver-t amit ezen az oldalon találtam de az nem a rendes illesztő programja mert ez csak a 4800-as szériákhoz van..

Plusz van 1 ASUS vw202sr monitorom aminek alapjáratban nincs drivere és a gépem (win7 64bit)nem ismeri fel csak mint "általános nem PnP képernyő" ként kezeli..


A Problémám : nincs 1680x1050 felbontási lehetőségem.. speciális beállításoknál is levettem a pipát a "Monitor által nem jeleníthető üzemmódok..." lehetőségét..

Javaslat?

Gondoltam arra is hogy kellene valami progi amivel egyéni felbontást alkalmazhatok... de nem tudom melyik a legideálisabb..


2014. márc. 18. 11:49
 1/2 soccerway ***** válasza:

"de az nem a rendes illesztő programja mert ez csak a 4800-as szériákhoz van.. "


Ez vga-knál így működik, nincs minden egyes típushoz külön driver. A hz-t állítsd 60-ra, ha másra van.

2014. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
60-on van :/
2014. márc. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!