Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy HD monitor mellé...

Ha egy HD monitor mellé veszek még 1 FullHD monitort, akkor az mennyire fogja le a gépet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen használat meleltt?


Mert nekem hd 7770-en fullhd-n játszok és a hd tv-n meg megy a film vagy klippek. A tv miatt még nem nagyon kellett visszavennem a minőségből.

2014. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tamasoft ***** válasza:

Magában a monitor nem fogja. Az már kérdés, hogy mit futtatnál rajta.

De ha meg így nézzük, akkor a gépigényes feladatok monitor nélkül is fogják a gépet...Szóval csak jól járhatsz vele.

2014. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Magában, az, hogy 2 monitort használsz, semmire.
2014. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam a kérdést. A 2 monitor megvan, de valamennyire pl. több ramot eszik alap állapotban is.

Amúgy böngészni jó általában a hd monitor, a fullhd-n játszani szoktam. De van mikor a FullHD monitoron PS3-on játszom, és a másik monitor meg a többire van.

Pl. a Photoshop-hoz jó, ha ott a böngésző, és így nem kell ugrálni az ablakok közt.

2014. márc. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!