Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a memória...

Miért nem működik a memória kártyám?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Young S6310N mobilkészülékem. A régi telefonomból amj egy Nokia 5230 át akartam tenni ebbe a(z) Micro SD HC memória kártyám, amely 8GB-os. A gond ott volt, hogy a Samsungom nem ismerte fel, hiába formáztam, kipróbáltam az összes fájlrendszert gyors és normál formázásba is, de így sem ismerte fel. Vettem egy ugyan ilyen memóriakártyát, csak az 16 GB-s volt. Ezzel ment a telefon egy darabig és most ezt sem ismeri fel... sőt a 16-osat még Pc-n sem tudtam használni, próbálkoztam Tv-n is pendrive adapter segítségével de még mindig nem jó... ha valaki tudna segíteni vagy esetleg már volt ilyen tapasztalata akkor kérem kommenteljen

#memóriakártya #nem működik a memóriakártyám #hibás sd
2014. márc. 13. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

sanszos hogy a telód elkezdte tönkretenni a kártyákat

vagy mikor kivetted a régiből nem kapcsoltad ki a telód

2014. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy tönkre nem tette, mivel a Nokiámba lévő memóriakártyát visszatettem a Nokiába, de amúgy emlékszem, hogy mikor megvettem azt az SD-t akkor azon az 1 telefonon kívül semmi sem ismerte fel. Kipróbáltam este a 16GB-s kártyát adapterrel úgy egyedül tudom csak beolvastatni... de mivel nem tudom formázni, mert az androidos készülékek "telepítenek" egy Android nevű védett mappát, és mivel védett a mappa formázni sem lehet. Megpróbáltam levenni a védettséget de nem engedi, szóval ha valakinek még ígyi
2014. márc. 14. 07:10
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsi csak véletlen az előző kommentemet elküldtem...

azt akartam a végén írni, hogy akinek még így is lenne ötlete az válaszoljon.

2014. márc. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!