Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék videokártyát venni...

Szeretnék videokártyát venni olcsón a legideálisabbat?

Figyelt kérdés

Kis segitséget szeretnek kerni ,mert màr elszoktam picit a gepektol ,de hozzateszem szerintem nincsen olyan rossz gépem.

Amd 4mag 3,2ghz

4gb ram


A problema az lenne hogy nem akarok hasznàltat mert 2x vettem és most romlott el az utolsó vga -m.

A másik probléma hogy kb. 10 15-öt szànnàk rà esetleg ha ugy van akkor picit mehet feljebb.


Szóval milyen kari most amit erdemes megvenni ennyiert jatekra. ?


Én 7730 ra gondoltam



#Vga;amd;ati;olcsó;
2014. márc. 10. 18:58
 1/7 Smittes ***** válasza:
Nézd, ha játszani is szeretnél az valahol itt kezdődik.... [link]
2014. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játékra lehetetlen. Minimum egy HD7750 1Gb DDR5 kellene.
2014. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smittes ***** válasza:
Amit írtam az talán belefér még a keretedbe, ennél én nem mennék lejjebb, de ha nem fér bele, akkor próbálj meg egy jó használtat kiszúrni, és csikarj ki az eladóból fél/1 év garit.
2014. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
71%
Milyen tápod van? Lehet, hogy azt sem ártana cserélni, ha csak úgy hullanak a VGA-k.
2014. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjts még egy kicsit! Játékra én az r7 260x-et mondom minimumnak, ami 33 ezer Ft. Tudom, hogy sok, mert ez rettentő sok pénz, akárhogy is nézzük, de ha tudsz gyűjteni és nem sürgős, mert mondjuk valahonnan netezni/egyéb dolgot intézni tudsz, akkor mindenképpen tegyél félre egy r7 260x-re!
2014. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 levis56 ***** válasza:
2014. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeket. egyebkent 700wattos corsair tapom van csak a vgakat vettem hasznaltan. jelenleg telefonrol tudok csemegezni ugyhogy kicsit azert jo lenne ha lenne :-)
2014. márc. 11. 02:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!