Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i3-4130 30 ezerért...

BDZ kérdése:

Intel Core i3-4130 30 ezerért vagy i5-4570 50 ezerért éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 18:20
 1/6 NFS ***** válasza:
Én az i5-öt venném.
2014. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Én meg az i7-t ha lenne pénzem,játszani jó az i3 is,igényedtől függően.
2014. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
i5
2014. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri az a 20 ezer Ft az i5-ért pluszba! Rettentő erős processzor, ha nem okoz túl nagy fejfájást vedd az i5-öt mindenképpen!
2014. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy i5-öt válassz!


Nagyon erős, èvekig ki fog szolgálni. A Haswell i3 gyakorlatilag egy kétmagos Pentium ami magonként két logikai szálat kezel (Hyper Threading) míg az i5 egy valódi négymagos processzor.

2014. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(Elnezest az ekezetek miatt elore is.) En a helyedben vegiggondolnam, hogy melyiket vegyem meg. Ott kezdodne az egesz, hogy meg jo lenne peldaul a processzor melle egy ram bovites a gepbe. (20ezerbol 8gigat mar tudsz venni pluszba.) Vagy akar egy ujabb videokartyat is kellene-e venni, mert akkor arra gyujtenek. Ha mar van 6-8giga ramod, szerintem ne gondolkozz bovitesen. Ha 2013-as, vagy az elotti jatekokat el szeretnel futtatni ultran vagy high-on, es annyira a 'jovo jatekai' nem erdekelnek, akkor egy i3ast vegyel, es megsporolsz vele 20ezer forintot. Ha erdekelnek meg, mint peldaul a far cry 4, akkor szerintem egy i5osre szukseged lesz. (Bar en Celeron procival, 6giga rammal, r7 250 2gb OC kartyaval medium-high-ultran eljatszottam vele, igaz keptelensegnek hangzik, de amiket kiirnak gepigenyek az altalaban a 60FPS-es futtatashoz kell. Ahogy lecsereltem a celeron procit, i5osre, a mediumokat fel is tettem high, illetve ultrara) Az i3 irodai hasznalatra mar inkabb, vagy regi jatekhoz, i5 az uj, eros jatekhoz!
2015. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!