Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gépem Alaplap: Gigabyte...

Bialkó.Dénes kérdése:

Ez a gépem Alaplap: Gigabyte GA-F2A88XM-D3H Proci: AMD A10 5800k 3.8GHz (Turbo 4.2GHz) 4 magos Ram: 2x4GB Kingmax 1600MHz Monitorom: 1680x1050 Videókártya: még nincs de ilyet tervezek venni Sapphire R9 270X 2GB DDR5 OC Dual-X (256 bites)!?

Figyelt kérdés
nos a kérdésem az lenne hogy mivel amd a10 5800k procim van amibe van beépített vga a gépet azért vettem akkor (2013 karácsonykor) ezzel a procival mivel nemvolt több pénzem vga-ra és most lessz pénzem vga-ra amit fent előbb említettem azt akarom megvenni 50.000FT-ért a procim akkor jólenne a mai játékokra vagy sem ? mert az utóbbi pár napban eléggé felkeltette ez az érdeklődésemet hogy mindenki csak fikázta mindenhol hogyha valaki gamer gépet akar össze rakni akkor ne beépített vga-s procit nézzen hozzá mivel az ottlenne továbbra feleslegesen a prociban.. joldöntöttem hogy ezt a procit vettem meg akkor vagy sem ?
2014. márc. 9. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
a beépített vga-t még most is használom és egészen addig akarom használni amíg az új videókártyám megnemlessz ami kb 1hónapon belül meglesz!
2014. márc. 9. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyi erővel vehettél volna ilyet AMD FX-6300

de a mostani sem rossz,játékok hoz remélhetőleg elegendő,de ha lesz újra elég pénzed,akkor amit írtam fentebb azt vedd meg,és nem lesz gondod játékok terén! :) a videókártya amit kiszemeltél az jó,csak kérdés hogy milyen márkájú és hány Wattos tápegységed van!? :)?

2014. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sapphire márkájút néztem ki tápom még low van ilyen fika 450w-os noname táp de tápra is lessz pénzem 1 hónap mulva vagyis a videókártya és a táp az 1szerre lesz meg csak kérdés hogy milyen tápot javasoltok majd hozzá:)
2014. márc. 9. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
egy FSP Hexa 500W-ost ajánlanék mellé :)
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen egy AMD FX-6300 jó vétel lett volna de hát sajna úgyakartam hogyha megveszem a gépet vga nélkül akkor legyen 1 kis beépített vga amivel tudok játszani am az nagyon buzerál engem mivel az alaplapom fm2 és fm2+ foglalatú csak AM3 és AM3+ ba gyártott az amd 4 magosnál többet vagyis csak abba a foglalatba van 6 és 8 magos proci fm2+ és fm2 be a legnagyobb csak 4 magos szóval ha procit cserélek akkor most kajakra alaplap meg proci csere lesz ? mert az kicsit megint sokba lenne akkor.. :/
2014. márc. 9. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Chieftec CTG 500

XFX PRO 450

2014. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!