Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook, hogy lehet a HDD-t...

Notebook, hogy lehet a HDD-t kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Üdv, van a notebookomban 1x SSD és 1xHDD, de az utóbbi már hangos, este ha nézek filmet kattog stb. tönkremegy. Nembaj nyugodtan menjen, de nincs valami progi amivel ki lehet kapcsolni? Vagy le kapcsolni, energia üzemmód vagy nem tudom... SSD-n van a rendszer és minden adat is
2014. márc. 7. 17:24
 1/8 anti paladin ***** válasza:
2014. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát 1 percre állítsam?
2014. márc. 7. 18:47
 3/8 anti paladin ***** válasza:
Inkább ötre.
2014. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azonnali gomb kell :D
2014. márc. 8. 15:35
 5/8 anti paladin ***** válasza:
Azért javasoltam az öt percet mert ha valamiért a hdd-hez kell nyúlnia a vinyónak pár percenként akkor az állandó ki- bekapcsolástól hamarabb tönkremegy a vinyó.
2014. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anti paladin ***** válasza:
Esetleg szerezz be egy halk, 5400-as fordulaton működő vinyót vagy egy külső usb-s házat a vinyónak. Annál "instantabb" kikapcsolást nem lehet összehozni. :)
2014. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem rá, és szét sem szedhetem gari alatt, de el sem küldhetem mert 30 napot nem várhatok a cégben ameddig javítják...
2014. márc. 9. 13:38
 8/8 anti paladin ***** válasza:

Értem, akkor marad ez az energia menedzsment dolog. :)

Más lehetőség nincs.

2014. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!