Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 660Ti vagy R9 270X?

GTX 660Ti vagy R9 270X?

Figyelt kérdés

Angliában az Nvidia olcsóbb (136 font) míg a Radeon (158 font) drágább...

Abból amit olvastam,azt veszem le hogy a teljesítménye a 2 kártyának hasonló..

GTX 660Ti jobb választás lenne az ára és az Nvidia Physx miatt?

Köszi minden segítséget, értelmes és nem FanBoy-os válaszokra megy a zöld :)


R9 270X:

[link]


GTX 660Ti:

[link]



2014. márc. 6. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De azért ne felejtsük el "mit tud az nvidia". XD
2014. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyértelműen 660TI. Szinte minden szempontbol jobb. Gyorsabb ram, physix, kisebb melegedés és áramfelvétel, és ami a legkézenfekvőbb szempont: több fps. Rengeteg kártyám volt már általános tapasztalatom, hogy az amdkkel sokkal több a gond.
2014. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem részletkérdés. ha értessz hozzá nem iszem hogy sok gond lehet vele ahogy nekem sincs.

Az meg hogy az nVidia betesz állandóan az AMD-nek. és a saját javára belekontárkodik a fejlesztésekbe nehogy már az AMD hibája legyen. érdekes módon a független vagy AMD licencelt játékok tökéletesen futnak AMD kártyával. az NV glóriája alatt kiadott csodák pedig nem. Bár a Shadow of Mordort illetően meg voltam lepődve mert Very High beállítással gyönyöűen fut nálam az R9 270x-el

2014. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 halalfalo ***** válasza:

"Very High beállítással gyönyöűen fut nálam az R9 270x-el"


Ennek örülök, ideje megizzasztani vele az R9 280-amat. :)

2014. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!