Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ventillátor kérdés?

Ventillátor kérdés?

Figyelt kérdés

Szerintetek kell vennem a házba, plusz egy ventit, oldalra? 3 db van benne.

Játék közben ( full hd/ultra) a kártya hőmérséklete ( különösen a VRM) elég magasra szökik. (70-80 fok, AIDA 64-gyel mérve.)


2014. márc. 5. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha meg van a pénzed rá akkor inkább víz hűtés azt akár hogy nyüstölöd nem nagyon engedi hogy túl hevüljön a kártya... :)))
2014. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok vízhűtést. Minden más 50 fok vagy az alatt. GPU dióda is 54 körül.. Csak a VRM magasabb, de csak Crysis3 esetén.

Kell bele, számítana vmit? Mert ha jól tudom akkor az oldalsó venti a VGA hűtését szolgálná.

2014. márc. 5. 21:08
 3/13 sün18 ***** válasza:
Esetleg pasztázd újra, de így sem lesz semmi baja VGA-nak :)
2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 hónapos gépről van szó..
2014. márc. 5. 21:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá, de ha jól nézegettem akkor tudok rakni oldalra is egyet. De csak ha megéri.
2014. márc. 5. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha veszel egy ventit, (kb 2K) és nem érte meg meg, még nem fogsz csődbe menni...
2014. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a vrm mindig is meleg lesz akár 110c re is felmelegedhet
2014. márc. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a rend kedvéért leírom mi is a vrm (nem a videókártyához van köze)


elnézést a konyhanyelvi megfogalmazásért!


VRM: a proci feszültségének stabilitásáér felel


Ezt nem lehet újrapasztázni, mert a legtöbb alaplapon nincs még hűtőborda sem rajta.


itt egy mintakép róla:

[link]

2014. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy a procinak rakattam bele egy thermalright macho 120 hűtőt.

2014. márc. 6. 11:59
 10/13 A kérdező kommentje:

Aggasztónak tűnt mikor láttam, h minden 50 fok körül, és a GPU VRM pedig néha 80.. De ezt mondom Crysis 3-nál tapasztaltam full hd/ultra beállításnál.

Akartam oldalra is ventit mikor gépet rendeltem ipon-ról, de ők lebeszéltek róla. Azt mondták hogy elég ebbe a házba amennyi van.

2014. márc. 6. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!