Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer füles? (SÜRGŐS)

Gamer füles? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fiamnak hamarosan itt a szülinapja és szeretnék venni neki egy ilyen hadesetet.A kérdésem az lenne mi a különbség a razer kraken és a pro változat között? Illetve a razer kraken 7.1 között?Kérem segítsetek! Még ma meg kell rendelnem, hogy időben megjöjjön.



2014. márc. 5. 13:46
 1/7 BlaT0W válasza:

Nosss...ezek közűl a Kraken 7.1 a jobb. De azthiszem hogy a kraken pro-t is belehet rakni virtuális 7.1-be. A sima krakenbe nincsen mikrofon, de a pro-ba van.

Nekem 1 Razer Tiamat 2.2 van, ez jobb gamer fejhalgató, mint amellyeket felsoroltál.

Ha a három közűl kellene választani akkor Kraken Pro, de ha a pénz mind1 akkor a 7.1 :D

Remélem segítettem!! :)) és tetszeni fog az ajándék. :)

15/F

2014. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fogyik kérem kíméljenek :)


[link]


[link]


A 7.1 az olcsóbb.A tiamantnak sz a r a mikije.

[link]


Ellenben az írják,hogy hasonló a razer kraken pro a tiamanthoz csak jobb mikrofonnal.


[link]

2014. márc. 5. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:

*azt

*hasonlít

2014. márc. 5. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:

*mikrofonja


Elnézést, telefonról vagyok.

2014. márc. 5. 17:22
 5/7 BlaT0W válasza:
Mikrofonja lehet hogy rosszabb a Tiamatnak bár én nem tapasztaltam...ismerőseim sem panaszkodtak. Razer Tiamat 2.2 sokkal jobb mint a 7.1 s mivel csak virtuális..... A tiamat 2.2 t is betudom rakni 7.1 be..
2014. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlaT0W válasza:

Nézd meg a videosokat... Bturbo TirexiHD nak is Razer Tiamat 2.2 je van...

Egyébként ne nevezz fogyinak ha te kértèl tanácsot.........

2014. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlaT0W válasza:
Amugy bocsi de elnéztem az árat csak iPonon néztem az árat nem árukeresőn. De minden másban igazam van... Tapasztalatból mondom.
2014. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!