Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy gép amiben van egy...

Adott egy gép amiben van egy 500mb -os ddr1-es ram,4 db foglalat van benne 2 ddr1 és 2 sd és én az sdbe szeretnék tenni ramot?

Figyelt kérdés
viszont amikor beleteszek akármilyen sd ramot a táp bekapcsol a cpu hűtés is viszont a monitor nem és én windows 7-et szeretnék rárakni de ahoz legaláb 1 gb ram kell és így nem tudom bővíteni? Mit csináljak?
2014. márc. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj gépet. Egyszerre nem fog menni a DDR és az SD ram. Vagy egyik, vagy másik. De a lehetőségekből ítélve, amúgy is egy szánalmasan gyenge gépről lehet szó, ami örül, ha az XP-vel elboldogul.
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyszerre két féle memóriát (sd és ddr) nem lehet úgy betenni az alaplapba, hogy működjön is.
2014. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
könnyű azt mondani , hogy cseréljen gépet..ha nincs pénze rá akkor nem tud és neki ez van.., próbálj venni ddr1-es ramot legalább még 1 512-est és lesz változás a gyorsaságot tekintve :)
2014. márc. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha lesz 1gb ramod is akkor se tegyél win7-et mert elképesztően lassú lesz sajnos újra..maradj az xp-nél és ott lesz gyorsulás :) de win 7 lelassítaná elég szépen..
2014. márc. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Turismo ***** válasza:
100%
Nem tudja a két RAM-t egyszerre kezelni, mert különböző frekvencián működnek. Valószínűleg a processzorod sem olyan erős, szóval inkább próbálj meg DDR RAM-t szerezni és úgy rakd fel a Windows XP-t. Az a baj hiába lesz benne 1Gb RAM, de a processzor miatt nem fog érni semmit Windows 7 alatt. Meg kell nézni, hogy meddig támogatja az alaplapod a RAM- és aszerint vegyél bele. SD-RAM-t szerintem ne akarj venni, mert az iszonyatos áron van(nem mintha a DDR olyan olcsó lenne)
2014. márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 levis56 ***** válasza:

Nézz körül itt,a memória áráért már kapsz komplett garis gépet.

[link]

2014. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már régebben volt rajta windows 7 de mikor megvettem a ram-ot lecsökkentették. Már amugy próbáltam úgy is h csak sd-t teszek bele de úgy se kapcsol be a monitor csak a táp meg a hűtés. sd ram-ot pedig nem ell vennem mert van egy pár db de egyikkel se kapcsol be.
2014. márc. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!