Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt alkatrészekből...

Használt alkatrészekből raktatok már össze gépet? Megéri?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Megéri ha nem sürgős a gép. Viszont csak megbízható helyről rendelj!
2014. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Használt alkatrészt rendelni már kapásból rossz dolog.
2014. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És itt most arra gondolok, hogy ha már használt cuccot veszel, legalább legyen meg rá a lehetőséged hogy végigtapogasd.
2014. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magánszemélyektől gondoltam, mindent személyesen vennék kipróbáltan.
2014. márc. 1. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Procit, memóriát, tápot, vinyó tehetsz, azok hosszú éveken át bírják. Alaplap és vga necces.
2014. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tamasoft ***** válasza:

Én majd' mindig így csinálom. A számtech világban akkora a használt-piac, hogy simán megéri, kis rutin azért nem árt hozzá. Egy dolog kivételével: winyó.

Alaplapot, procit, VGA-t vettem és adtam nem egyszer, sőt folyamatosan fejlesztgetek ezen a módon, szinte megállás nélkül. így lehet mindig jó géped, kis(ebb) ráfordítással.

2014. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tamasoft ***** válasza:
@Princess_of_the_Moon, a winyó nekem azért lutri, mert mozgó alkatrész, és nem tudni sokat az előéletéről, szemben a procival, aminek két állapota létezik, vagy működik, vagy nem.
2014. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anti paladin ***** válasza:

Ismeretlentől csak úgy vennék ha előtte kipróbálhatom vagy ha rengeteg pozitív visszajelzéssel rendelkezik az eladó. Pl hardverapró.

Vinyót semmiképp nem vennék használtan. Még az újak is hajlamosak rövid időn belül megadni magukat, kicsit lutri.

Elég sok bolt foglalkozik használt alkatrészekkel, én inkább ilyen helyeken vettem használt cuccokat, kicsit drágább mint a hirdetésekben de jó eséllyel nem vágnak át rejtett hibákkal.

2014. márc. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nemrég dobtam össze egy gépet használt cuccokból.

Olcsón kijött, és nekem eléggé erős. q8200-as 4 magos proci, p31-ds3l alaplap, 9600 gt. A többi cucc meg volt a régi gépemből.

2014. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!