Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI Wind 100B-854HU? Most...

MSI Wind 100B-854HU? Most vennénk netbook-ot, az érdekel, hogy a billentyűzete magyar-e és kábeles netre tudok-e vele csatlakozni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen a válaszok.
2009. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyened van? Ha igen, megosztanád a tapasztalataid?
2009. dec. 12. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyenem van és ha rám hallgatsz, te sem veszel MSI-t. A nevében benne van, hogy HU, ez a lokalizációjára utal, ergo a billentyűzet magyar. A kábelnetes kérdés meg azért igen, mert UTP csatlakozó szinte minden notin van, de a biztonság kedvéért rákerestem, hogy teljes bizonyossággal állíthassam neked.
2009. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért nem jó az MSI?

Mit ajánlanál (kb hasonló specifikációban és árban)

2009. dec. 13. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan még nem volt MSI netbookom, de alaplapom igen és maximálisan elégedetlen voltam vele. Az ismeretségi körömben volt ilyen és mindenki szabadult volna tőle (bár megmondom őszintén nem is kérdeztem, hogy miért). Ezenkívül sokat olvasgatom a Prohardvert és ott is jó pár negatív kritikát láttam már felőle. Nos igen, most mondhatnád, hogy ez semmi kézzel fogható, mert egy alaplap nem egy netbook, de általában nem szoktam tévedni ezekben a dolgokban.


Két ajánlatom az Acer Aspire One különböző változatai, vagy az újabb Asus EEE Pc újabb típusai, aminek már elfogadható a képernyő mérete. Ez utóbbi akkuideje mindenesetre impresszív.

2009. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!