Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy AMD A8...

Tegnap vettem egy AMD A8 5600K 4 magos processzort. Integrálva van a videó kártya de nem ad az istenért képet ebbe kérném a segítségeteket? Alaplap:Asrock FM2A55M-HD+ Memoria: 2x 4gb Hyper Blu 1600 Mhz Táp: 450 W

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 15:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kértem egy Gforce videókártyát azzal se jó ugyan úgy nincs kép.
2014. márc. 1. 16:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor alaplap.
2014. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam akkor küldöm vissza a PCX-nek cseréljék ki.


Köszönöm a segítséget mindenkinek.

2014. márc. 1. 17:06
 14/21 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Majd írd meg, hogy mi volt a probléma hátha más is ebbe a hibába ütközik!
2014. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Csak még egy kérdés: amúgy az alaplap egész biztosan bekapcsol?

Valami visszajelzés biztos van: led világít, proci venti pörög, chipset hűtő melegszik, ilyesmire gondolok...

Memóriákat megpróbáltad mindenféle felállásban?

Pl. egyszerre csak egy modul legyen bent és egyesével mindkét foglalatot kipróbálva...

ATX +12V 4 pines csatlakozót gondolom rádugtad...

Szintén úgy gondolom (mivel már raktál össze gépet) ,hogy egyelőre még csak simán egy asztallapon (minimális perifériákkal - winyó, dvd olvasó nélkül) és nem a házban összeszerelve próbálkozol az indítással...

Ez az alaplap már UEFI bios-os.

Az én alaplapom AsRock A75Pro4 ha valami gondja van bootoláskor a képernyőre írja a hibakódot. Ezen kívül van egy led kijelző is az alaplap egyik sarkában ami ugyanezt a hibakódot jeleníti meg (segítség akkor ha nincs a monitoron kép)

Neked sajnos egyik lehetőség sem adatott meg a hibakeresés szempontjából.

Ha a SPEAKER tüskéire rádugsz egy csipogót hallat valamilyen hangot?

2014. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Minden megy a venti pörög rendesen a memoriákat is ki vettem meg cseréltem egyet tettem be csak.A speaker be van téve de nem csipog nem jelez hibát.
2014. márc. 1. 18:54
 17/21 A kérdező kommentje:
Meg oldódott a probléma az alaplapon az egyik memoria hely hibás.
2014. márc. 2. 12:30
 18/21 anonim ***** válasza:
így én is jártam már új alaplappal ..
2014. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az komoly. A csipogó se sípolt be indításkor, szép. Remélem minél hamarabb cserélik!
2014. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az alaplapnak semmi baja nincs most küldték vissza.Akkor gondolom táp baj lesz más ötletem már nincs.
2014. márc. 11. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!